– Ulica Kardynała Wyszyńskiego od początku istnienia, czyli jakichś 20 lat, wcale nie ma oświetlenia. Trudno nie zauważyć faktu, że obecnie wioski są lepiej oświetlone niż miejskie ulice. Kardynała Stefana Wyszyńskiego to piękna ulica, z której widać panoramę Przemyśla. W dzień roztaczają się z niej piękne widoki, a wieczorem panuje tu totalna ciemność. Nie ma też chodnika. Wybudowano tu już około 30 domów i zupełnie niezrozumiałym jest dla mnie fakt, że nie idzie za tym infrastruktura oświetleniowa. Dzięki własnemu zaangażowaniu zdobyliśmy pieniądze na kilka lamp z budżetu obywatelskiego, ale one oświetlają zaledwie krótki odcinek drogi, a to zdecydowanie za mało
– narzeka Czytelniczka, mieszkanka Wyszyńskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze