– Wieczorową porą w okolicy dworca PKP jest naprawdę nieprzyjemnie. Na placu Legionów świecą się zaledwie dwie lampy.
– Po renowacji budynku i zamontowaniu illuminacji świetlnej obiekt był pięknie oświetlony, ale te czasy się skończyły. Mniej więcej od miesiąca iluminacja jest wyłączona. I zapanowały egipskie ciemności. Podejrzewam, że powodem mogą być oszczędności, tyle że wszystko odbywa się kosztem przechodniów i zdaje się także bezpieczeństwa. Może warto wziąć te dwie kwestie pod uwagę – kończy mieszkaniec.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze