Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż przed północą w Kamieniu. Kierujący samochodem ciężarowym, 38-letni obywatel Mongolii stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drewniany dom.
Jak poinformowała rzeszowska komenda policji, w wyniku zderzenia budynek został w znacznym stopniu uszkodzony. Wewnątrz znajdowały się dwie osoby. Uszkodzeniu uległ również słup energetyczny, co spowodowało uszkodzenie dachu w sąsiednim budynku. Zarówno mieszkańcy budynków, jak i kierowca nie odnieśli obrażeń.
38-latek był trzeźwy. Mieszkańcy uszkodzonego domu, noc spędzili u sąsiadów, natomiast samochód ciężarowy został odholowany na parking. W nocy po zdarzeniu policjanci zabezpieczali budynek przed dostępem osób postronnych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze