Reklama

Ciężarówka wjechała w dom [ZDJĘCIA]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło tuż przed północą w Kamieniu. Kierujący samochodem ciężarowym, 38-letni obywatel Mongolii stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drewniany dom.

Jak poinformowała rzeszowska komenda policji, w wyniku zderzenia budynek został w znacznym stopniu uszkodzony. Wewnątrz znajdowały się dwie osoby. Uszkodzeniu uległ również słup energetyczny, co spowodowało uszkodzenie dachu w sąsiednim budynku. Zarówno mieszkańcy budynków, jak i kierowca nie odnieśli obrażeń.

38-latek był trzeźwy. Mieszkańcy uszkodzonego domu, noc spędzili u sąsiadów, natomiast samochód ciężarowy został odholowany na parking. W nocy po zdarzeniu policjanci zabezpieczali budynek przed dostępem osób postronnych.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości