Miał być w grudniu ub.r. Nie było. Miał być w styczniu br. Nie było. Na placu Rybim w Przemyślu wciąż nic się nie dzieje, mimo obietnic władz miasta, że fatalnie wyglądający parking zostanie przebudowany.
Do rozstrzygnięcia przetargu na remont nawierzchni parkingu na placu Rybim doszło już 8 grudnia 2018 r. Wygrał go Zakład Budowlano-Instalacyjny „Kowal” s.c. z Przemyśla. W ramach prac miało dojść do: rozebrania chodników, wysepek przystankowych, przejść dla pieszych z płyt lastrykowych, nawierzchni z kostki brukowej betonowej oraz metrowych słupków blokujących. Cała nawierzchnia placu miała zostać usunięta (na głębokość 25 cm), a teren odwodniony. Nowa zostanie wykonana z kruszyw naturalnych, stabilizowanych mechanicznie. Wytyczone zostaną linie dla miejsc parkingowych, w tym pięć stanowisk dla niepełnosprawnych. Na papierze wszystko wygląda dobrze, ale z praktyką, niestety, jest znacznie gorzej.
Wątpliwości, czy wreszcie dojdzie do remontu placu Rybiego, rozwiał rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu Witold Wołczyk: – Teoretycznie wykonawca już mógłby rozpocząć prace, ale powinny się one rozpocząć dopiero wtedy, kiedy aura pozwoli na ich szybkie i bezproblemowe przeprowadzenie. Na placu Rybim funkcjonuje obecnie największy parking w mieście. Trwające długo i z przerwami, które z całą pewnością wystąpiłyby ze względu na nieodpowiednie warunki atmosferyczne, roboty drogowe znacznie utrudniłyby życie przemyskim kierowcom. Cierpliwie poczekajmy więc na bardziej wiosenną aurę, która pozwoli na sprawne przeprowadzenie remontu. Zgodnie z przewidywaniami ma potrwać około dwóch miesięcy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Cyganią non stop a ciemny naród to"kupuje"
udowy obserwator 83.31.64.222 26.01.2018 Moje pytanie , czy ktoś po niemal 4 kadencjach "rządów" tego "gospodarza" i ojca miasta Królewskiego , kolejnych radach wszystkie bezrady a obecna niemal komiczna ma złudzenia że w tym zadupiu cokolwiek będzie , zbuduje , coś wyprodukuje . Podobnie jest od lat z tym inkubatorem , tymi budami na deficytowym od początku stoku , z tym inwestycjami których od początku nie widać , z ta pustą sfrefa niby ekonomiczną , z tymi remontami bazarów i kamienic , z tymi boiskami i halami sportowymi , zespołem basenów , halą sportową , lodowiskami itd. Naprawdę wszystko w tej mieścinie się nie udaje , wszytko nieudane , spieprzone nie potrafią nawet dokończyć tego siedliska syfu zwanego zielonym rynkiem, zaś gdyby nie firma NOVA SA z Gliwic do dzisiaj nie byłoby ani porządnego kina zaś domek zwany Ogrodnika byłby nadal w ruinie podobnie jak cały ten Królewski Przemyśl. Podobnie będzie z tym parkingiem , cały ten Przemyśl to syf , kiła i mogiła,.syf , kiła i mogiła.
Ten remont to stracone pieniądze ! Powinien być wybudowany PARKING PODZIEMNY tak konieczny dla mieszkańców Przemyśla
Cyganią non stop a ciemny naród to"kupuje"
udowy obserwator 83.31.64.222 26.01.2018 Moje pytanie , czy ktoś po niemal 4 kadencjach "rządów" tego "gospodarza" i ojca miasta Królewskiego , kolejnych radach wszystkie bezrady a obecna niemal komiczna ma złudzenia że w tym zadupiu cokolwiek będzie , zbuduje , coś wyprodukuje . Podobnie jest od lat z tym inkubatorem , tymi budami na deficytowym od początku stoku , z tym inwestycjami których od początku nie widać , z ta pustą sfrefa niby ekonomiczną , z tymi remontami bazarów i kamienic , z tymi boiskami i halami sportowymi , zespołem basenów , halą sportową , lodowiskami itd. Naprawdę wszystko w tej mieścinie się nie udaje , wszytko nieudane , spieprzone nie potrafią nawet dokończyć tego siedliska syfu zwanego zielonym rynkiem, zaś gdyby nie firma NOVA SA z Gliwic do dzisiaj nie byłoby ani porządnego kina zaś domek zwany Ogrodnika byłby nadal w ruinie podobnie jak cały ten Królewski Przemyśl. Podobnie będzie z tym parkingiem , cały ten Przemyśl to syf , kiła i mogiła,.syf , kiła i mogiła.
Przetarg już był, wygrała firma Kowal