Reklama

Co z planami budowy nowego mostu kolejowego?

05/10/2015 07:33

– Mamy w naszym mieście najstarszy most na rzece San. Zbudowana wiele lat temu konstrukcja jest w coraz gorszym stanie i wymaga pilnej modernizacji. Mówiło się ponad rok temu o planach budowy nowego mostu kolejowego na Sanie. Takie wizje snuły Polskie Koleje Państwowe. Na planach na razie się skończyło, a dotychczasowy most jest w coraz gorszym stanie. Pozostaje czekać, aż cała konstrukcja będzie w rozsypce, może wówczas zapadną konkretne decyzje.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-10-07 17:35:39

    "Takie wizje snuły Polskie Koleje Państwowe. Na planach na razie się skończyło." Istotnie   były to wizje -  ale PKP , a  nie   grupy  wielu , wielu  spółeczek  kolejowych,  które    rządzący   utworzyli   z wiadomo jaką   myślą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama