– Mamy w naszym mieście najstarszy most na rzece San. Zbudowana wiele lat temu konstrukcja jest w coraz gorszym stanie i wymaga pilnej modernizacji. Mówiło się ponad rok temu o planach budowy nowego mostu kolejowego na Sanie. Takie wizje snuły Polskie Koleje Państwowe. Na planach na razie się skończyło, a dotychczasowy most jest w coraz gorszym stanie. Pozostaje czekać, aż cała konstrukcja będzie w rozsypce, może wówczas zapadną konkretne decyzje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy."Takie wizje snuły Polskie Koleje Państwowe. Na planach na razie się skończyło." Istotnie były to wizje - ale PKP , a nie grupy wielu , wielu spółeczek kolejowych, które rządzący utworzyli z wiadomo jaką myślą.
"Takie wizje snuły Polskie Koleje Państwowe. Na planach na razie się skończyło." Istotnie były to wizje - ale PKP , a nie grupy wielu , wielu spółeczek kolejowych, które rządzący utworzyli z wiadomo jaką myślą.