W Przemyślu rozegrany został absolutny hit tego sezonu. Zmierzył się w nim aktualny lider tabeli - Texom Eurobus Przemyśl z aktualnym mistrzem Polski - Piastem Futsal Gliwice. Takiego piorunującego spektaklu dawno kibice nie oglądali.
Nic mu nie wychodziło przez niemal cały mecz. Wielokrotnie próbował, ale wydawało się, że to nie jego dzień. Ale raz mu wyszło! Na nieco ponad minutę przed końcem tego fascynującego pojedynku Artem Fareniuk przymierzył tak, że klękajcie narody! Tysięczna widownia w hali POSiR eksplodowałal. Oszalała. Texom Eurobus Przemyśl pokonał aktualnego mistrza Polski Piast Futsal Gliwice i umocnił się w fotelu lidera tabeli.
Gdyby teraz zakończył się sezon mistrzem Polski zostałby Texom Eurobus Przemyśl. I to nie dlatego, że pewnie prowadzi w tabeli… To nie żart. To nie bajka. To rzeczywistość. Rzeczywistość, z której autorzy Mariusz Franków i Krystian Woś, pozwolili sympatykom sportu w Przemyślu być dumnymi. Texom Eurobus Przemyśl jest obecnie najlepszym futsalowym zespołem w Polsce. Sezon jednak jest długi i za kilka miesięcy sprawa wyglądać może inaczej… Pytanie: czy aby na pewno?
13. zwycięstwo w sezonie na 14 rozegranych meczów. 11. triumf z rzędu. Triumf wywalczony ogromną ambicją, wolą walki, sercem i potem pozostawionymi na parkiecie. Triumf wywalczony po absolutnie szalonym spotkaniu z wielkim zespołem, niemal kompletnym. Wywalczony po zdecydowanie najtrudniejszym pojedynku w tym sezonie. Texom Eurobus Przemyśl po raz kolejny przekazał światu, że jest już gotowy. Jest gotowy na zdobycie najwyższych laurów w sezonie 2025 – 2026.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze