Reklama

Cudem uniknął czołówki z fiatem. Jego kierowca wydmuchał ponad 2 promile

Był już karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, a mimo to kolejny raz wsiadł za kółko mając ponad 2 promile w organizmie.

Wyjątkową niefrasobliwością wykazał się 27-letni kierowca z Jarosławia, który we wtorek, 2 maja, podróżował po alkoholu drogą wiodącą przez Morawsko. Właśnie tam, w okolicy lasu, mijał się z nim inny uczestnik ruchu drogowego, który zmuszony był zjechać gwałtownie w boczną drogę. 27-letni kierujący fiatem jechał wprost na niego. Mężczyzna, który odbijając z drogi, cudem uniknął czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka fiatem, zawrócił i skierował się za wspomnianym pojazdem. Jak informuje jarosławska komenda, w pobliżu lasu kierujący fiatem się zatrzymał, a świadek o zdarzeniu powiadomił policję, nie pozwalając, by kierowca odjechał.  

Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało u 27-latka ponad 2 promile alkoholu. Wyszło też na jaw, że był już karany za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Reklama

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Grożą mu: kara do 5 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości