– Wydaje mi się, że miasto powinno się zająć gruntownym sprawdzeniem stanu autobusów miejskiej komunikacji. Wiele z nich to już naprawdę zużyty sprzęt. Z racji codziennych dojazdów do pracy jestem akurat ich stałą pasażerką i wiele razy zdarzało się, że w trakcie kursu trzeba było się przesiadać do autobusu zastępczego z powodu jakiejś nagłej awarii. Z kolei latem, kiedy panują niemiłosierne upały, trudno wysiedzieć człowiekowi na siedzeniu obitym skajem. Nie jest to komfortowe uczucie, kiedy wychodzi się z pojazdu kompletnie przepoconym i wymiętym.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie jest to komfortowe uczucie, kiedy wychodzi się z pojazdu kompletnie przepoconą i wymiętą..., fajne
Nie jest to komfortowe uczucie, kiedy wychodzi się z pojazdu kompletnie przepoconą i wymiętą..., fajne