Reklama

Częste awarie autobusów dają do myślenia

22/10/2015 07:33

– Wydaje mi się, że miasto powinno się zająć gruntownym sprawdzeniem stanu autobusów miejskiej komunikacji. Wiele z nich to już naprawdę zużyty sprzęt. Z racji codziennych dojazdów do pracy jestem akurat ich stałą pasażerką i wiele razy zdarzało się, że w trakcie kursu trzeba było się przesiadać do autobusu zastępczego z powodu jakiejś nagłej awarii. Z kolei latem, kiedy panują niemiłosierne upały, trudno wysiedzieć człowiekowi na siedzeniu obitym skajem. Nie jest to komfortowe uczucie, kiedy wychodzi się z pojazdu kompletnie przepoconym i wymiętym.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    s - niezalogowany 2015-11-24 21:21:56

    Nie jest to komfortowe uczucie, kiedy wychodzi się z pojazdu kompletnie przepoconą i wymiętą...,   fajne

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama