10 i 11 października br. odbył się XXI Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla organizowany przez Straż Miejską w Przemyślu i Komisję Wykonawczą Koła Przemyśl Związku Zawodowego Funkcjonariuszy oraz Pracowników Straży Miejskich i Gminnych.
Do rywalizacji zgłosiło się osiem zespołów, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Na parkiecie hali POSiR stawiły się reprezentacje: Straży Miejskiej Tarnobrzeg, Staży Miejskiej Nowy Sącz, Straży Miejskiej Bełchatów, 1. batalion czołgów Żurawica, Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Przemyśl, Zakład Karny Przemyśl, 20. Przemyska Brygada Obrony Terytorialnej oraz Straż Miejska Przemyśl. Mecze sędziowali Ireneusz Małysz i Paweł Rabka.
Zwycięsko z tych zmagań wyszła ekipa czołgistów z Żurawicy, która zdystansowała ekipę Zakładu Karnego w Przemyślu oraz gospodarzy turnieju – Straż Miejską Przemyśl. Z tego zespołu najlepszym bramkarzem imprezy wybrany został Piotr Tomaszek. Królem strzelców został Kamil Bała (1 bcz Żurawica), zaś najlepszym zawodnikiem Artur Kuźma (ZK Przemyśl). Dodatkowo Puchar Komendanta Straży Miejskiej w Przemyślu zdobyła drużyna Straży Miejskiej w Przemyślu.
1 bcz ŻURAWICA – 20. PBOT 4:0, SM PRZEMYŚL – SM BEŁCHATÓW 3:0, ZK PRZEMYŚ – SM NOWY SĄCZ 2:0, SM TARNOBRZEG – BiOSG PRZEMYŚL 0:1, SM BEŁCHATÓW – 1 bcz ŻURAWICA 0:3, SM NOWY SĄCZ – SM PRZEMYŚL 2:3, SM TARNOBRZEG – 20. PBOT 0:3, ZK PRZEMYŚL – BiOSG PRZEMYŚL 3:1, SM NOWY SĄCZ – SM BEŁCHATÓW 3:1, SM PRZEMYŚL – 20. PBOT 3:0, 1 bcz ŻURAWICA – BiOSG PRZEMYŚL 2:2, ZK PRZEMYŚL – SM TARNOBRZEG 1:0, SM NOWY SĄCZ – 20. PBOT 3:0, BiOSG PRZEMYŚL – SM PRZEMYŚL 2:4, 1 bcz ŻURAWICA – SM TARNOBRZEG 2:1, SM BEŁCHATÓW – ZK PRZEMYŚL 1:1, 20. PBOT – BiOSG PRZEMYŚL 0:1, SM NOWY SĄCZ – 1 bcz ŻURAWICA 2:4, SM TARNOBRZEG – SM BEŁCHATÓW 3:0, ZK PRZEMYŚL – SM PRZEMYŚL 1:0, 20. PBOT – ZK PRZEMYŚL 1:2, SM BEŁCHATÓW – BiOSG PRZEMYŚL 0:4, 1 bcz ŻURAWICA – SM PRZEMYŚL 3:0, SM TARNOBRZEG – SM NOWY SĄCZ 0:2, 20. PBOT – SM BEŁCHATÓW 4:0, 1 bcz ŻURAWICA – ZK PRZEMYŚL 0:0, SM PRZEMYŚL – SM TARNOBRZEG 1:0, BiOSG PRZEMYŚL – SM NOWY SĄCZ 2:1.
***
Końcowa klasyfikacja: 1. 1 batalion czołgów Żurawica, 2. Zakład Karny Przemyśl, 3. Straż Miejska Przemyśl, 4. Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej Przemyśl, 5. Straż Miejska Nowy Sącz, 6. 20. Przemyska Brygada Obrony Terytorialnej, 7. Straż Miejska Tarnobrzeg, 8. Straż Miejska Bełchatów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze