Reklama

Czy lubaczowianie będą się mogli cieszyć lodową taflą?

28/01/2016 16:27

Urząd Miasta Lubaczowa wyszedł do mieszkańców z interesującą inicjatywą. W ostatnich dniach na płycie lubaczowskiego Rynku powstało lodowisko.

Ma to być miejsce aktywnego wypoczynku dla miłośników lodowego szaleństwa. Jak się dowiedzieliśmy od zastępcy burmistrza Janusza Waldemara Zubrzyckiego, stworzenie lodowiska w tym miejscu nie było rzeczą łatwą. – Rynek nie jest[paywall] płaski, został zaprojektowany tak, że po każdej większej ulewie deszczówka musi być szybko odprowadzona do kanalizacji. Dlatego woda spływała na boki i przesiąkała przez bandy. Teraz uszczelniono wały śnieżne folią i mam nadzieję, że jeżeli aura pozwoli, lodowisko będzie długo służyć mieszkańcom – powiedział.

Niestety sprawdza się powiedzenie Aleksandra Wielopolskiego, które mówi: „Dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic”. Nocą jakiś „tester grubości lodu” spowodował, że na płycie lodowiska pojawiły się pęknięcia i nierówności. Miejmy nadzieję, że monitoring miejski i odpowiednie służby znajdą wandala.    
MTK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    cccc - niezalogowany 2016-01-29 20:41:40

    jaja z tym lodowiskiem

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama