Urząd Miasta Lubaczowa wyszedł do mieszkańców z interesującą inicjatywą. W ostatnich dniach na płycie lubaczowskiego Rynku powstało lodowisko.
Ma to być miejsce aktywnego wypoczynku dla miłośników lodowego szaleństwa. Jak się dowiedzieliśmy od zastępcy burmistrza Janusza Waldemara Zubrzyckiego, stworzenie lodowiska w tym miejscu nie było rzeczą łatwą. – Rynek nie jest[paywall] płaski, został zaprojektowany tak, że po każdej większej ulewie deszczówka musi być szybko odprowadzona do kanalizacji. Dlatego woda spływała na boki i przesiąkała przez bandy. Teraz uszczelniono wały śnieżne folią i mam nadzieję, że jeżeli aura pozwoli, lodowisko będzie długo służyć mieszkańcom – powiedział.
Niestety sprawdza się powiedzenie Aleksandra Wielopolskiego, które mówi: „Dla Polaków można zrobić wszystko, z Polakami nic”. Nocą jakiś „tester grubości lodu” spowodował, że na płycie lodowiska pojawiły się pęknięcia i nierówności. Miejmy nadzieję, że monitoring miejski i odpowiednie służby znajdą wandala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
jaja z tym lodowiskiem