Reklama

Czy malowanie w niskiej temperaturze ma sens?

24/01/2016 07:27

– Niedawno, podczas ujemnych temperatur, na ulicach Jagiellońskiej i Słowackiego malowano słupy oświetleniowe. Moim zdaniem zamierzenie zgoła słuszne będzie miało raczej marny efekt, bo malowanie lamp przy takich temperaturach na niewiele się zda. Farba zrobi się matowa albo odejdzie. Mogą się pojawić pęknięcia i nierówności. Możliwe, że na wiosnę cały zabieg trzeba będzie powtórzyć, a nie o to przecież chodzi, żeby dwa razy zabierać się za to samo i ponosić podwójne koszty. Moim zdaniem takie działania warto jednak wcześniej rozważyć.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama