Organizacja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy Miejskim Zakładzie Komunikacji sp. z o.o. w Przemyślu skierowała pismo do prezydenta miasta Roberta Chomy w sprawie dramatycznej sytuacji finansowej spółki.
Związkowcy z zakładowej „Solidarności” niejednokrotnie w pismach kierowanych do prezydenta miasta informowali o złym stanie finansowym spółki MZK. Ich zdaniem od kilku lat rekompensata z Urzędu Miasta Przemyśla jest nieadekwatna do ponoszonych przez zakład kosztów[paywall].
„(...) W odpowiedziach pisemnych oraz prasowych zapewniał Pan, że sytuacja spółki poprawia się i jest w miarę stabilna. Prawda okazuje się jednak inna (...)” – czytamy w piśmie do prezydenta, które parafował przewodniczący KZ NSZZ „Solidarność” MZK Donald Krzysik.
Związkowcy wyliczają: zadłużenie (rekompensata gminy miejskiej wobec spółki za działalność za lata 2011 – 2017) wynosi ok. 4 mln 193 zł, wynik finansowy za 2017 r. wykazuje stratę ok. 1 mln 150 tys. zł, zaległości spółki wobec kontrahentów wynoszą ok. 1 mln zł, strata finansowa przekracza połowę kapitału spółki o 101 tys. zł.
„(...) Zgromadzenie Wspólników podjęło uchwałę o dalszym funkcjonowaniu spółki, ponieważ wymieniony stan finansów spowodowałby ogłoszenie upadłości przez zarząd spółki. Zabieg ten jest jednak krótkotrwały, niepodjęcie decyzji o natychmiastowym finansowym dokapitalizowaniu spółki nie poprawi jej sytuacji. Troska o miejsca pracy oraz zakład o wieloletniej tradycji na rynku przewozowym naszego miasta zmusza nas po raz kolejny do napisania tego pisma, ale skierowane jest do wszystkich, którym zależy na funkcjonowaniu MZK. Nasz zakład był budowany przez lata, za pieniądze społeczeństwa miasta Przemyśla i okolicznych miejscowości, które mamy zaszczyt obsługiwać i nie można tego zniszczyć (...)” – zapewnili w piśmie.
Na koniec dodali, że wykorzystają wszelkie, zapewnione prawem możliwości, mające na celu ochronę zakładu pracy.
Problemy tej miejskiej spółki zauważają przemyscy radni, zwłaszcza opozycji. Dali temu wyraz podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w Przemyślu (22 lutego br.). – W pełni popieram stanowisko NSZZ „Solidarność” w MZK. Zamiast przeprowadzać zupełnie nieprzemyślane inwestycje, jak choćby przenoszenie przedszkola z ulicy Dolińskiego do nieprzystosowanego do potrzeb małych dzieci budynku Szkoły Podstawowej nr 16, co pochłonie milion złotych, należałoby zaplanować, aby tymi pieniędzmi dokapitalizować miejską spółkę. Nieracjonalne wydatki w ubiegłym roku poskutkowały tym, że pieniądze, zamiast na pomoc MKZ, poszły choćby na chybione inwestycje nad Sanem – powiedziała radna Grażyna Stojak (PO).
Podczas tej samej sesji informacjom o ewentualnej upadłości spółki MZK zdecydowanie zaprzeczył zastępca prezydenta miasta Przemyśla Grzegorza Hayder. – Doskonale zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, ale robimy wszystko, aby w jak najszybszym czasie sytuacja uległa poprawie. Spółce nie grozi upadłość i ktoś, kto mówi takie rzeczy, jest kłamcą – podsumował G. Hayder.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Skutki PISoBOLSZEWICKIEGO zarządzania w zaścianku i marginesie Europy, he he.http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/prezydent-przemysla-robert-choma-zarobi-wiecej-bedzie-zarabial-12-445-zl-brutto,12815570/
Solidarność, Solidarmość, Solimarność - solej !!!
Dali zarobić Turkom , kupując ich paliwożerne autobusy. Nie kupili Polskich.Jak zbankrutują to będzie to karma.Nikt ich nie bedzie żałował.
i będziesz buraku taczkami się bujał...
Urząd miasta wysysa wszystko ze spółek miejskich (w tym mzk) na premie dla swoich i nowe budynki (remont Gim 1 już trwa) dla rodziny,nie dając nic w zamian.Z tego co się orientuję te firmy są aby służyć mieszkańcom a nie nabijać prywatne kieszenie.
mzk nie padnie bo córka i zięć maja tam gabinet dentystyczny, wiec choma będzie tam pakował każdą kasę aby tego nie zlikwidować
o..., proszę bardzo! Jaka ciekawa informacja.
A czy pamiętasz jakie były testowane wówczas autobus? Pamiętaj, że Autosan miał inną skrzynię biegów niż dzisiaj i wcale mniej nie palił. W grę wchodził jeszcze Solaris, ale cena i spalanie.... ?
Mieścina upadła już dawno , dziwię się że w tym zadupiu jeszcze coś funkcjonuje , jakieś spółki , Dziwne.
Dziwię się ,że tu jeszcze ktoś chce mieszkać .
Jak pokazują przykłady z innych miast, do sprawnego funkcjonowania komunikacji miejskiej nie jest potrzebna miejska spółka komunikacyjna, tylko sprawny zarząd miejskiej komunikacji. Takie zarządy funkcjonują w niektórych polskich miastach już ponad 25 lat ! Wyznaczają linie, ogłaszają przetargi na ich obsługę, kontrolują przewoźników i płacą im za przewozy. Sprawdzają pasażerów czy płacą za przejazdy. Dbają o czystość na przystankach, nie wspomnę o autobusach. W żadnym wypadku nie kupują taboru, a mieszkańcy jeżdżą nowymi autobusami, które kursują punktualnie, bo jeżdżą uprzywilejowane po buspasach z priorytetem na sygnalizacji świetlnej. Dlatego mieszkańcy chętnie korzystają z komunikacji i płacą za bilety, a nie jeżdżą samochodami, które stoją w korkach. Proste ? Proste ! I żadne związki zawodowe nie są potrzebne, bo wszyscy kierowcy pracują we własnych firmach, których są udziałowcami. Ile jeszcze lat mieszkańcy Przemyśla będą zakładnikami związków zawodowych w miejskiej spółce ? Ile lat jeszcze Prezydent będzie pozwalał na ten terror? Ile lat będzie trwał ten komunikacyjny horror ?
To sobie wykupia za bezcenne po co płacić czynsz
MPS a może jakiś przykład? jeden nie więcej!
Takie pytania mam dwa, może ktoś wie,-ta stacja benzynowa na Wilsona którą prowadził PGK a obecnie MZK to jak już Leclec swoja obok uruchomi to przynosić będzie dochód czy będę musiał jako mieszkaniec do niej dopłacać?-czy właściciel tej stacji PGK-MZK dobrze zrobił że sprzedał działkę obok pod stację benzynową konkurencji tj Leclerkowi?
Terna na którym stoi stacja Leclerc od dawna należał do nich a z tego co wiem to mzk tylko dzierżawi stacje,wiec lada dzień pewnie odda ja do PGK który chyba nie za bardzo może ja prowadzić
I bardzo dobrze niech upada.... To jest tak źle zarządzany twór, że już dawno powinni to zaorać. Być może pojawia się marszrutki lub prywatni przewoźnicy i ludzie przynajmniej będą mieli sprawną komunikację. Tak kończą twory zarządzane przez układy i komuterstwo. Tak skończy całe miasto.
marszrutki to u ciebie na ukrainie kabanie
Prawda jest taka ze MZK od dziesięcioleci jest źle zarządzana a szczególnie w tym przedsiębiorstwie obowiązują zasady obsadzania stanowisk dyrektorskich w sposób typowy dla układów żywcem wyrwanych z PRL-u. to po pierwsze . Po drugie bilety komunikacji miejskiej są źle skalkulowane , a ten który te kalkulacje sporządza i zatwierdza powinni pójść na długie lata do więzienia. MZK nigdy nie obowiązywał zdrowy rachunek ekonomiczny ponieważ każda podwyżka cen biletów musi być skonsultowana z urzędem miejskim i zatwierdzona przez głównego pryncypała . Najlepszym wzorcem dla naszych cymbałów powinno być skopiowanie kalkulacji z małych miast niemieckich , belgijskich czy francuskich gdzie transport publiczny jest rentowny a co 5 lat wymieniają tabor na nowy. I na koniec jeszcze jedna reguła która powinna obowiązywać w tym zakładzie oraz UM : jeżeli chcesz się nauczyć czegoś mądrego i pożytecznego to bierz przykład od mądrzejszych od siebie i wzorcuj się sprawdzonych przykładach.
Apel do czytelników osoba o pseudonimie "hasler" który wypisuje brednie na forach przemyskich jest upośledzony umysłowo takie informacje można znaleźć na wieściach podkarpackich na których to taką informacje umieścił zapewne zaprzyjaźniony z ta osoba lekarz psychiatra.
aga też to słyszałem i jeszcze to,że to stary komuch który kwiczy,że koryto puste.
Jak MZK niema paść ,same bilety ulgowe to jak mają zarobić. To samo PGK najniższe ceny za wywóz śmieci i wysokie opłaty za utylizację które pobiera firma z Krakowa dzięki naszym radnym . Za chwilę zlikwidują firmę bo nieopłacalna a my będziemy płacić jak w Krzywczy ,Krasiczynie czy Fredropolu .Prywaciarz da cenę a radni podniosą opłaty bo nie będzie spółki.
już dawno wiedziałem,że mzk powoli będzie chylić się ku upadkowi.dlaczego nie obsługują linii podmiejskich na pełną parę do Krasiczyna -Orzechowiec-GMINY PRZEMYŚL UJKOWICE-WAPOWCE, -Buszkowiczki bądź do Wyszatyc. pytam DLACZEGO?Z biedy to za przystanki w mieście zbierają haracz od prywatnych przewoźników.
hasler cześć fajnie że znowu z siebie kretyna robisz
alfa przecież są samochody ale ciebie pewnie nie stac
https://www.youtube.com/watch?v=Vo7rmN1JsxAkażdy PISoBOLSZWICKI piesek szczeka o upośledzeniu, korycie i zdradzieckich mordach, he he.
Jeden z ostatnich reliktow PRL---musi upasc--- a jak wszyscy wiemy,MZK musi ,,chycic,,dna ,aby mial sie od czego odbic.
To dobry temat sprzedaz dzialek na Sportowej.Moze nawet dla prokuratora
Najlepiej byłoby ogłosić upadłość całego miasta i zacząć wszystko od nowa... Czasem nie ma sensu pchać trupa do przodu. Lepiej stworzyć coś nowego...
Już niedługo też u Ciebie nieuku
Co ty proponujesz za kretyństwo ? To już było , ty mówisz liberale o tzw, samozatrudnieniu . WYMYSŁ DEGENERACJI LIBERALNO - LEWACKIEJ . NIGDY TAKIE GÓWNO NIE PRZEJDZIE . TO KLASYKA KLASYKI WYZYSKU . CHYBA JEDSEŚ Z BADANIA PO MYLEŃCÓW LUB NIENORMALNYCH czy innych KODERASTÓW ,
aLE NAPRZÓD ZROBIĆ PRZYSTANKI NA GÓRZE : UL.WANDY,SUCHARSKIEGO,AKACJOWA .... CZEKAMY !!
Ma pan Kot rację takich mamy gospodarzy i dlatego tak wszystko wygląda trzeba do Przemyśla zaprosić Pana Ferenca to wtedy moglibyśmy liczyć na zmiany bo inaczej będzie jeszcze gorzej.
Skutki PISoBOLSZEWICKIEGO zarządzania w zaścianku i marginesie Europy, he he.http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/przemysl/a/prezydent-przemysla-robert-choma-zarobi-wiecej-bedzie-zarabial-12-445-zl-brutto,12815570/
Kapusie!!
Solidarność, Solidarmość, Solimarność - solej !!!