– Sporo było głosów niezadowolenia związanych z planami remontowymi dotyczącymi przemyskiego Rynku. Dziś można już powoli wystawiać pierwsze oceny.
– I według mnie obawy mieszkańców odnośnie tej przebudowy chyba nie do końca były uzasadnione, bo uzyskany na dziś efekt jest moim skromnym zdaniem lepszy od tego obrazu Rynku, jaki pamiętamy sprzed remontu. Pojawiły się obiecane nasadzenia drzew, i to wcale niemałych. Całość wygląda ładnie i schludnie, dlatego według mnie to przemiana na plus – dzieli się spostrzeżeniami przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze