Reklama

Dachowanie volkswagena. Kierująca w szpitalu [ZDJĘCIA]

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło między Oleszycami a Zalesiem w powiecie lubaczowskim. Kobieta, kierująca volkswagenem, straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę (20 stycznia br.) przed godziną 9. Do dyżurnego lubaczowskiej komendy powiatowej policji wpłynęło zgłoszenie o groźnie wyglądającym zdarzeniu na drodze między Oleszycami a Zalesiem. Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że 25-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, kierująca volkswagenem, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad samochodem. Zjechała na przeciwległy pas ruchu, po czym wjechała do rowu. Samochód dachował, zatrzymując się na pobliskim polu.

Młoda kobieta została przewieziona do szpitala. Na szczęście jej obrażenia okazały się niegroźne. Kobieta była trzeźwa.

Reklama

fot.KPP Lubaczów


fot.KPP Lubaczów
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości