Reklama

Dają dobry przykład młodym pokoleniom

16 listopada przeworski urząd miejski i starostwo stały się miejscem wyjątkowej uroczystości. Swoje święto obchodzili seniorzy.

– Wszystkim seniorom długich lat życia w dobrym zdrowiu, w gronie najbliższych, pogody ducha, satysfakcji oraz spełnienia wszystkich marzeń – życzyła sekretarz miasta Agnieszka Zakrzewska.

Święto seniorów było nie tylko okazją do miłego spotkania, ale też podsumowań i podziękowań. Długoletni członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów Oddział Rejonowy w Przeworsku odebrali podziękowania za aktywną działalność w szeregach związku. Wyróżniono: Marię Kut, Wandę Kapustę, Stanisława Tuleja, Mariana Gargasa, Romana Jędrzejca, Stefana Dulibana, Stanisława Koguta, Mieczysława Zamorskiego, Mariana Ochyrę, Stanisława Wilka oraz Kazimierza Płoskonia.

Organizatorem imprezy był przeworski oddział Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, a tańcem, śpiewem i recytacją uroczystość uświetnili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku.

Reklama


fot.UM Przeworsk


fot.UM Przeworsk
Uczniowie SP 2 śpiewali i tańczyli dla przeworskich seniorów.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama