Reklama

Dla miłośników jednośladów uciecha po pachy, dla mieszkańców niekoniecznie

06/05/2024 14:44

– Zrobiło się ciepło i zaczął się jednocześnie sezon motocyklowy, co dla mnie, ale z pewnością także dla innych mieszkańców miasta, bywa prawdziwym utrapieniem. Nie można zabronić nikomu jeździć na motorze, ale ryk silników, jaki temu często towarzyszy, powodowany jest niejednokrotnie jazdą bez tłumika.

 – Mieszkam przy ulicy Krasińskiego, którą motocykliści także się poruszają i robią przy tym hałas na pół miasta. Jazda bez tłumika, owszem, miłośnikom jednośladów może się podobać, a ich maszynom niejako dodawać mocy, ale dla mieszkańców zlokalizowanych tu bloków bywa nie do zniesienia. Poza tym chyba nie jest dozwolona, co użytkownicy jednośladów też powinni mieć na uwadze – komentuje przemyślanin.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/05/2024 14:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama