Reklama

Derby Artystyczne 2015

29/04/2015 14:14

"Kobieta oczami artysty" i "Barwy Rzeczywistości" to dwa tematy prac, które można nadsyłać do programu „Derby Artystyczne 2015”.

Jest to już II edycja międzyregionalnego programu "Derby Artystyczne 2015" - Prezentacje Twórców Kultury, realizowanego w ramach Projektu "Integracja Sztuki".
Do udziału zaproszeni są artyści – malarze, graficy i plastycy.
Do wystaw każdy autor może zgłosić dwie prace, po jednej z każdego tematu, jednak wysyłając kartę zgłoszenia, można zaproponować 2 prace w każdym temacie (łącznie 4 prace), do wyboru przez komisję kwalifikacyjną.
Dwie główne międzyregionalne wystawy odbędą się w Katowicach i Tarnowie, a dwie towarzyszące w wybranych miastach z województw ościennych.
Pierwszy termin zgłoszeń proponowanych prac mija 30 maja 2015 roku. W zależności od ilości i terminowości zgłoszeń proponowanych prac, organizatorzy mogą podjąć decyzję o ustanowieniu dodatkowego terminu do przyjmowania zgłoszeń.   
Program "Derby Artystyczne' 2015" zainaugurowany będzie w II-giej połowie sierpnia,
a główne wystawy planowane są w okresie od września do listopada 2015 roku. Oprócz wystaw, w przygotowaniu są też imprezy towarzyszące.
W 2014 roku na głównych wystawach programu swoje prace zaprezentowało 91 artystów, w tym 41 artystów profesjonalnych, 50 artystów nieprofesjonalnych, łącznie z grupą 12 artystów niesłyszących.
Dokładne informacje o zasadach zgłoszenia do Programu "Derby Artystyczne' 2015", oraz druki niezbędne do dokonania zgłoszenia, dostępne są na oficjalnej stronie:  www.art-plus.info/derby
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama