Reklama

Diabeł tkwi w szczegółach

14/06/2016 15:51

Ogólnie przyjętą zasadą jest, że jeśli w trakcie budowy jakiegoś obiektu wykonawca zniszczy drogę, musi doprowadzić ją do poprzedniego stanu. W Przemyślu obowiązują jednak inne normy. Nawierzchnia Wybrzeża Jana Pawła II została zniszczona przez ciężki sprzęt podczas budowy ścieżki rowerowej, ale odpowiedzialne za to osoby chyba uważają, że tak powinno zostać.

Nie mam najmniejszych wątpliwości, że Przemyśl ma potencjał. Wiele się robi, aby było to miasto coraz bardziej atrakcyjne dla turystów. Brakuje jednak spójności w działaniu i zadbania o (istotne bądź co bądź) szczegóły.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama