Reklama

Diamentowe Gody w Maleniskach, Złote w Przeworsku

19/09/2015 19:30

60. rocznicę ślubu obchodzili we wrześniu Państwo Anna i Zdzisław Niemczyccy z Malenisk. Natomiast w Przeworsku 50-lecie pożycia małżeńskiego świętowali Państwa Eugenia i Jerzy Szeremetowie.

Tak wyjątkowa 60 rocznica ślubu była okazją odwiedzin małżeństwa Niemczyckich przez wójta gminy Pawłosiów Mariusza Renia. Na ręce Dostojnych Jubilatów wójt wręczył list gratulacyjny, upominki oraz kwiaty. Złożył najlepsze życzenia oraz przekazał wyrazy szacunku i uznania za długoletnie pożycie małżeńskie. 82-letnia teraz Anna i 85-letni Zdzisław pobrali się w 1955 r. w Przemyślu. Są rodzicami sześciorga dzieci i dziadkami czternaściorga wnucząt.

W Przeworskim ratuszu 17 września 2015 r. odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń Prezydenta RP za 50-lecie pożycia małżeńskiego. Ten piękny Jubileusz obchodzili Państwo Eugenia i Jerzy Szeremetowie. Medale i wyróżnienia otrzymali z rąk burmistrza Leszka Kisiela oraz kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Bogusława Dulibana.

Reklama


fot.UM Przeworsk
Państwo Eugenia i Jerzy Szeremetowie świętowali 50-lecie pożycia małżeńskiego.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama