Podobnie jak w ubiegłym roku święto miasta trwało trzy dni. Rozpoczęło się w piątek, 1 lipca. Zakończyło w niedzielę wieczorem. Burmistrz Jarosławia oraz Centrum Kultury i Promocji miasta zadbali, by dla nikogo nie zabrakło atrakcji.
W piątek ruszyło na Rynku wesołe miasteczko. Wieczorem można było posłuchać BUM BUM ORKeSTAR oraz LAST RIDE. Sobotnie popołudnie rozpoczęło się od programu rozrywkowego dla dzieci z animacjami w wykonaniu grupy Palmonutka, była akcja zumba, pokaz tańca w wykonaniu Dance Center, a o 18.30 koncert zespołu Foliba, po którym wystąpił Bednarek jako gwiazda wieczoru. Dzień zamknęły przeboje lat 80. i 90. Niedzielę rozpoczął program rozrywkowy i strefa bębnów z otwartymi warsztatami gry na tych instrumentach. Byli też „Klauni”, koncert Hatbreakers. Gwiazdą niedzielnego wieczoru był Zakopower, a święto miasta zakończył teatr ognia w wykonaniu Grupy ArcheTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze