– Uczestniczymy niewątpliwie w historycznym wydarzeniu, kiedy przy naszej bazylice gromadzimy się jako Kościół powszechny, Kościół z różnych kontynentów, różnych ras. Ale łączy nas Jezus Chrystus, łączy nas chrzest, ta sama wiara – mówił proboszcz Bazyliki pw. Ducha Świętego w Przeworsku, ks. prał. Tadeusz Gramatyka, który przywitał gości i oficjalnie otworzył Dni w Diecezjach w Przeworsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Brawo! Utworzyli diecezję przeworską.
Brawo! Utworzyli diecezję przeworską.