– Koniec roku sprzyja podsumowaniom, a te często prowadzą do przykrych wniosków, że nie wszystko było tak, jak byśmy sobie życzyli. Tymczasem ja na łamach rubryki chciałbym się podzielić pozytywnymi doświadczeniami, które wyniosłem z kontaktów z personelem przychodni przy ulicy Jagiellońskiej. Od dawna recepty wypisywane są tu w rejestracji, dzięki czemu lekarz ma więcej czasu dla pacjentów. Warto, by inne przychodnie skorzystały z tego dobrego wzorca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze