Reklama

Dobre praktyki trzeba chwalić

10/01/2016 07:27

– Koniec roku sprzyja podsumowaniom, a te często prowadzą do przykrych wniosków, że nie wszystko było tak, jak byśmy sobie życzyli. Tymczasem ja na łamach rubryki chciałbym się podzielić pozytywnymi doświadczeniami, które wyniosłem z kontaktów z personelem przychodni przy ulicy Jagiellońskiej. Od dawna recepty wypisywane są tu w rejestracji, dzięki czemu lekarz ma więcej czasu dla pacjentów. Warto, by inne przychodnie skorzystały z tego dobrego wzorca.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama