– W grudniu, na osiedlu przy ulicy Marii Konopnickiej pojawiły się pojemniki na psie odchody. Uważam, że to bardzo dobry pomysł, ponieważ nie każdy właściciel sprząta po swoim czworonogu, mimo że jest to jego obowiązkiem. Pojemniki w kształcie psów być może będą teraz przypominały, co należy zrobić, gdy pupil się załatwi. Do tej pory pozostawione na chodnikach czy skwerkach psie odchody negatywnie wpływały na estetykę osiedla, a latem wydzielałymało przyjemne zapachy. Mam nadzieję, że takie rozwiązanie wpłynie pozytywnie na lokalne środowisko. Oby tylko pojemniki posłużyły mieszkańcom we właściwy sposób, ponieważ tuż przed świętami jeden z nich został uszkodzony.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bardziej negatywnie na estetykę osiedli wpływa widok i głos pijanych,którzy nie są psami a załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne w ten sam sposób co psy.Pytanie ---kto ma sprzątać po nich?Ludzie chętnie czepiają się właścicieli psów, ale gdy pod krzakiem sika jakiś podpity człowiek, to nikt się nie odzywa.Odczepcie się więc od psów.
Bardziej negatywnie na estetykę osiedli wpływa widok i głos pijanych,którzy nie są psami a załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne w ten sam sposób co psy.Pytanie ---kto ma sprzątać po nich?Ludzie chętnie czepiają się właścicieli psów, ale gdy pod krzakiem sika jakiś podpity człowiek, to nikt się nie odzywa.Odczepcie się więc od psów.