Reklama

Dominacja absolutna Feniksa Heron Przeworsk


Na inaugurację sezonu oddali zespołowi Błękitnych w Ropczycach 37 „małych” punktów w trzech setach. Na powitanie domu, w hali sportowej MOSiR przy ul. Misiągiewicza w Przeworsku, pozwolili zespołowi z Łańcuta ugrać 40 „małych” punktów, w ekspresowym tempie, w trzech szybkich setach, odprawiając rywala. Feniks Heron, grającego trenera Rafała Buszka, pokazuje moc.


Podobnie jak w pierwszym spotkaniu, tak i teraz wielokrotny reprezentant Polski, mistrz świata z 2014 r., Rafał Buszek mógł spokojnie obserwować poczynania swoich podopiecznych i kolegów zarazem z ławki trenerskiej. Przewaga jakościowa przeworszczan w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła była aż nadto widoczna. Goście zostali rozbici kąśliwą mocną zagrywką i szczelnym blokiem. Bardzo dobrze grę prowadził kapitan zespołu, rozgrywający Marcin Cebula.

 

Feniks Heron Przeworsk – Renga SST Sportur Gmina Łańcut 3:0 (25:15, 25:14, 25:11)

  • Feniks Heron: Cebula, Golesz, Wrona, Polański, Ogonowski, Curzytek, Kulikowski (libero) oraz Buszek, Dopart, Makosiej, Zubik, Zięzio, Wójcik, Dereń (l).

 

Żagiel Gmina Radymno – KS Głogów Małopolski 1:3 (14:25, 25:21, 19:25, 17:25)

  • W innych meczach: MKS PRDM Jasło – AKS V LO Rzeszów 3:0 (16, 22, 19), Klima – Błękitni 1:3 (-20, 23,- 22, -32), ProSport Marmax – Anilana 3:0 (22, 24, 25).
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 15/10/2025 14:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama