Trwają wakacje, czas beztroski i eksperymentowania z różnego rodzaju używkami. Młodzi, często nieświadomie oraz za namową znajomych, sięgają po groźne dla zdrowia i życia dopalacze, nie zdając sobie sprawy z ich konsekwencji zdrowotnych.
W ostatnim czasie pojawiły się informacje na temat ofiar śmiertelnych tych używek. Pada nimi najczęściej młodzież. Wzrosła również liczba przypadków hospitalizacji na naszym terenie po zażyciu dopalaczy. Objawiać się to może gwałtownym wzrostem temperatury, wymiotami, bólami całego ciała, omdleniami i być bezpośrednią przyczyną śmierci. [paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze