W całym regionie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymują sprzęt finansowany przez Fundusz Sprawiedliwości. W Radymnie przekazanie to miało charakter szczególny, bo tutejsze OSP otrzymało wyposażenie inne niż wszyscy, a na wydarzenie do Radymna przyjechał podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Marcin Warchoł.
Do przekazania doszło w środę, 30 maja, na placu przed urzędem miasta. Obecny był miejscowy zastęp OSP, prezes OSP w Radymnie Wiesław Pirożek oraz naczelnik Witold Bassara. Urząd miasta reprezentowali burmistrz Krzysztof Roman oraz Henryk Wolski. W przekazaniu uczestniczyli również podsekretarz stanu Marcin Warchoł , senator Mieczysław Golba oraz radymniańska posłanka sejmiku wojewódzkiego Anna Huk.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gratulacje !!! / w szczególności dla Pana W. Pirożka /, co ten chłop już nie wyprawia, gdzie nie puka, jeździ itp. by coś nowoczesnego do tego Radymna ściągnąć. Tak trzymać.
Mieli plecy to dostali, proszę napisać ile jednostek z Podkarpacia OSP dostali sprzęt Lukasa
Pani Huk to Radna sejmiku wojewódzkiego a nie żadna posłanka.Posłanki są w sejmie.
Ten sprzęt to zasługa Pana Pirożka. Oby jak najszybciej wrócił na fotel burmistrza bo obecny burmistrz to niestety niewypał.Pan Wiesiek wraz z burmistrzem Paluchem rozwijają Jarosław że aż miło patrzeć a u nas?Zastój.
W którym miejscu rozwija się Jaroslaw, bo codziennie tam jestem i nie do końca wiem? Widzę natomiast zagospodarowany teren ZEKu w Radymnie, remont Miejskiego Ośrodka Kultury i doprowadzenie kanalizacji do części miasta, w której jej nie było.
Chyba mało kto z was wie, że wykorzystywanie sprzętu należącego do OSP przez administrację urzędu gminy/miasta jest zwyczajnie nielegalne. A i samo łączenie stanowisk prezesa OSP i burmistrza miasta z automatu powinno podlegać procedurze prawno-karnej.
weź się napij oszołomie chłodnej wody w ZEK-u to ci czacha przestanie dymić
Gratulacje !!! / w szczególności dla Pana W. Pirożka /, co ten chłop już nie wyprawia, gdzie nie puka, jeździ itp. by coś nowoczesnego do tego Radymna ściągnąć. Tak trzymać.
Mieli plecy to dostali, proszę napisać ile jednostek z Podkarpacia OSP dostali sprzęt Lukasa
Pani Huk to Radna sejmiku wojewódzkiego a nie żadna posłanka.Posłanki są w sejmie.