Sierpień to czas dożynek. Mieszkańcy gminy Pawłosiów będą je obchodzić w niedzielę, 24 sierpnia w Wierzbnej.
Uroczystości rozpocznie tradycyjnie msza św. polowa przy Domu Kultury o g. 14. Po niej odbędzie się przekazanie chleba i prezentacja wieńców.
Co jeszcze zaplanowali organizatorzy? M.in. występy orkiestry dętej i Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu, koncert „Wyśpiewanych”, pokaz tańca towarzyskiego, pokaz mody w wykonaniu Stowarzyszenia Pąsowa Róża czy koncert. Poza tym dmuchańce, piana party, animacje dla dzieci, warsztaty manualne i foto ścianka. A to wszystko za darmo! Zapraszamy do Wierzbnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze