Ponad tysiąc osób, mimo deszczu i mgły, przeszło w czwartek wieczorem w drodze krzyżowej ulicami Przemyśla.
Trasa wiodła z archikatedry do Krzyża Zawierzenia. – Co z tego, że domy będą bogate, a w garażach będzie stało po dwa, trzy samochody, jeśli nie będzie w nich miłości do człowieka starszego u dzieci i wnuków? Co z tego? – mówił abp Józef Michalik.
– Cieszę się, że po raz kolejny było nas tak wielu, że wszyscy w tej rodzinie przemyskiej szli za krzyżem Chrystusa – dodał na zakończenie metropolita przemyski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A jeśli w imię Boga zechcesz iść, zostaw po drodze niepotrzebny krzyż - COMAŚwiat bez krzyża to świat bez zawiści - to lepszy Świat
tragedia !! kiedy oni zaczna placic za siebie??!!
Welcome on this platform,here the all possible solution,so read this article,i am sure you get all information for this issue,are you sure you want to troubleshoot your pc https://rememberpasswordsinmicrosoftedge.net/alg-exe so here the fully guide,so share this visit to all window users and with friends.
A jeśli w imię Boga zechcesz iść, zostaw po drodze niepotrzebny krzyż - COMAŚwiat bez krzyża to świat bez zawiści - to lepszy Świat
!?!?!?!?
tragedia !! kiedy oni zaczna placic za siebie??!!