– Na ulicy 22 Stycznia, na odcinku między mostem kolejowym a basenem, z jakichś powodów nie przycina się należycie gałęzi drzew albo zwyczajnie robi to zbyt rzadko. Efekt to przysłonięte uliczne lampy, które rzucają przez to coraz mniej światła. To odcinek, którym wieczorami wbrew pozorom jeździ trochę kierowców, na przykład zmierzających w kierunku pływalni. Dobrze byłoby zadbać tam o należyte bezpieczeństwo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze