Na terenie lasu w Śliwnicy skradziona została fotopułapka. Łowczy wycenił to urządzenie na kwotę 700 zł i zgłosił zdarzenie na policję.
W toku prowadzonych działań policjanci z komisariatu w Dubiecku dotarli do 22-letniego sprawcy kradzieży, który niechcący…. zrobił sobie zdjęcie fotopułapką.
Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że chciał zamontować urządzenie tak, by obserwować swoją posesję. Ukrył je jednak w lesie po tym, jak rodzice kazali mu zwrócić skradziony sprzęt.
22-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
em.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze