Reklama

Dubiecko: Ukradł fotopułapkę, ale... niechcący zrobił sobie nią zdjęcie

Na terenie lasu w Śliwnicy skradziona została fotopułapka. Łowczy wycenił to urządzenie na kwotę 700 zł i zgłosił zdarzenie na policję.

W toku prowadzonych działań policjanci z komisariatu w Dubiecku dotarli do 22-letniego sprawcy kradzieży, który niechcący…. zrobił sobie zdjęcie fotopułapką.

Mężczyzna tłumaczył mundurowym, że chciał zamontować urządzenie tak, by obserwować swoją posesję. Ukrył je jednak w lesie po tym, jak rodzice kazali mu zwrócić skradziony sprzęt.

22-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

em.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama