Reklama

Duża kontrabanda

26/10/2019 11:21

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Rzeszowie-Jasionce prowadzili działania kontrolne pojazdów na drodze w rejonie Mielca.

W trakcie kontroli zatrzymali osobowe volvo, w którym dwóch mieszkańców tej miejscowości przewoziło znaczne ilości papierosów bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze mając podejrzenia, iż papierosy mogą być również składowane na posesji, udali się do miejsca zamieszkania obu mężczyzn.

Po przeszukaniu budynków mieszkalnych, garaży i zaparkowanego tam pojazdu ujawniono łącznie 13,5 tys. paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Szacunkowa wartość ujawnionej kontrabandy to prawie 190 tys. zł. W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie przygotowawcze. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych czynów i złożyli wyjaśnienia. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Mielcu.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama