– Należę do starszego pokolenia, które celebruje zwyczaj pisania i wysyłania kartek świątecznych. Takich osób jak ja pewnie wciąż jeszcze trochę jest. Niestety nieczęsto wychodzę z domu, więc nie zawsze mam okazję dotrzeć na pocztę i kupić znaczki czy pocztówki. Do niedawna te mieli przy sobie listonosze, co było bardzo dużym udogodnieniem dla takich osób jak ja. Przy okazji wizyty listonosza w domu można się było zaopatrzyć we wszelkie potrzebne rzeczy, niestety obecnie takie zakupy nie są już możliwe, a szkoda. Uważam, że warto byłoby do tego wrócić, bo było to dobrym rozwiązaniem
– komentuje mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze