Reklama

Dwa medale w Orlen Warsaw Games

Warszawska Agrykola gościła uczestników Orlen Warsaw Games. Wśród ponad 2 tysięcy dzieci i młodzieży objętej programem „Lekkoatletyka dla każdego!” była 13-osobowa reprezentacja przemyskiego UKS „Tempo 5”.

Na stadionie wystartowały reprezentacje 16 województw, których przedstawiciele   rywalizowali w  kategorii dzieci  szkół podstawowych (roczniki 2004 – 06) oraz szkół gimnazjalnych (roczniki 2002 – 03).Bardzo dobrze zaprezentowały się w swoich konkurencjach zawodniczki  UKS „Tempo 5”. Adrianna Włoch (2003) w biegu na 60 m przez płotki (9,75 s) oraz Julia Szczepanik (2005) w biegu na 500 m (1:23,69 min). Obie zajęły drugie miejsca, a medale odebrały z rąk byłych gwiazd polskiej lekkoatletyki: Tomasza Majewskiego, Moniki Pyrek, Sebastiana Chmary i Artura Partyki. A. Włoch zdobyła jeszcze  jeden medal, brązowy, startując w reprezentacji Podkarpacia w sztafecie 8x200 m. Na stadionie Agrykoli startowali również: Mateusz Trojnar (2004), Adrian Pempuś (2005), Oliwia Piksa (2004), Natalia Wywrot (2003) w biegach na 500 m, Zuzanna Hataś (2004) i Jakub Artym (2004) w rzucie oszczepem, Martyna Strzelec (2003) w skoku w dal i Mateusz Wywrot (2002) w skoku wzwyż.

Warto dodać, że na  terenie parku w warszawskich Łazienkach rozegrano również sztafetę przełajową 8x500 m z udziałem reprezentacji 16 województw, w której biegały  przedstawicielki UKS „Tempo 5”: Patrycja Danko (2005), Oliwia Stańko (2003) i Joanna Gremska (2002).
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama