Reklama

Dwa podia jarosławskich akrobatów [ZDJĘCIA]

W Rzeszowie odbyły się zawody w akrobatyce sportowej dla grup młodzieżowych. W imprezie nie zabrakło młodych adeptów tej dyscypliny sportu ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu, dwukrotnie stając na podium.

Organizatorem zmagań był zdecydowany prymus akrobatyki sportowej na Podkarpaciu – Stal Rzeszów, której sekcja święciła (i święci) wielkie sukcesy na ogólnopolskich arenach. Jarosławska ekipa liczyła 16 osób i wystartowała w pięciu konkurencjach.

Najlepiej spsiała się czwórka męska w kategorii 7 – 11 lat w składzie: Hubert Hajnosz, Krystian Ngaha Poungoue, Adam Salabura i Nathaniel Półtorak, która zajęła 1. miejsce. Na trzecim stopniu podium stanęła dwójka męska w kategorii 5 – 9 lat – Dawid Krzyżanowski i Filip Lorenowicz. Na 9. miejscu rywalizację w konkurencji trójek kobiet w kategorii 5 – 9 lat zajęły: Emilia Schiling, Blanka Dziukiewicz i Elizabeth Salvaggio. 14. lokatę w trójkach kobiet w kategorii 7 – 11 lat zajęły: Krystyna Sokołenko, Maria Łozińska i Julia Schiling. W konkurencji dwójek kobiet w kategorii 5 – 9 lat na macie zaprezentowały się także duety Zofia Pasik – Weronika Jaworska oraz Ołena Drohomyrecka – Jana Kowalyszyn.

Reklama

– Myślę, że nasze wyniki są zadowalające i motywują do dalszych startów. Widać, że praca jaką wykonują zawodnicy przynosi zamierzone efekty. Jak mówi maksyma: trening czyni mistrza. Słowa uznania dla naszych uczniów a w szczególności dla trenerów za olbrzymie zaangażowanie i efektywne przygotowanie do zawodów – powiedział dyrektor jarosławskiego SMS Kamil Dziukiewicz.

Warto dodać, że pod koniec października w Jarosławiu odbędzie się podobnej rangi impreza akrobatyczna.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama