Wczoraj, 14 bm., około godz. 14.00 zderzyła się skoda fabia z oplem astrą. Cztery godziny później kierujący nissanem zderzył się z motocyklistą. Do obu zdarzeń doszło wczoraj na ulicy Strzeleckiej w Jarosławiu.
Do pierwszego doszło na skrzyżowani ul. Strzeleckiej z ul. Limanowskiego. Oboje kierujący, 33-letni mieszkaniec Jarosławia i 29-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego trafili do szpitala. Ich pojazdy uległy uszkodzeniu. Policjanci ustalili, że kierowcy byli trzeźwi.
Niedługo później kierujący nissanem note, wyjeżdżając z ulicy Modrzewiowej na ul. Strzelecką, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku uderzenia motocyklista, 53-letni mieszkaniec Jarosławia doznał obrażeń i trafił do jarosławskiego szpitala. 48-letni kierowca nissana nie potrzebował pomocy. Oba pojazdy uległy uszkodzeniu. Badanie alkomatem pokazało, że obaj kierujący byli trzeźwi.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze