Od 12 do 15 sierpnia br. w Świnoujściu trwało zgrupowanie kadry narodowej w karate kyokushin KWF. Wzięli w nim udział dwaj czołowi zawodnicy Przemyskiego Klubu Karate Kyokushin – senpai Michał Igielski (1 kyu) oraz senpai Michał Lisowski (2 kyu).
W zgrupowaniu wzięło udział około 120 osób, wyselekcjonowanych z kilkudziesięciu klubów w Polsce, którzy doskonalili swoje umiejętności pod kątem startu w organizowanych w tym roku w Polsce dwóch najważniejszych imprezach sportowych: Mistrzostwach Europy (Uznam Arena Świnoujście, 24 – 25 września br.) oraz Mistrzostwach Świata (Tauron Arena Kraków, 19 – 20 listopada br.). W trakcie zgrupowania odbyło się dziewięć specjalistycznych treningów, podczas których zawodnicy Przemyskiego KKK rozwijali technikę i taktykę walki, pracowali nad siłą i wytrzymałością. Szkolenia prowadzili trenerzy kadry narodowej z ramienia Polskiego Związku Karate: shihan Andrzej Drewniak (9 dan) – wiceprezes PZK, shihan Andrzej Kłujszo (5 dan), sensei Eliasz Madej oraz medaliści MŚ i ME – sensei Michał Werner, senpai Kamil Mastaj i senpai Aleksandra Karpuk. Bezpośrednim organizatorem zgrupowania była Świnoujska Akademia Karate kierowana przez sensei Pawła Sujkę (4 dan).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze