Po odbyciu kwarantanny czeka ich readmisja na Ukrainę.
28-letni i 37-letni obywatele Turcji starali się przedostać do Niemiec. Próbę tę udaremnił operator kamery termowizyjnej, który zauważył cudzoziemców na chwilę przed tym, jak przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski.
Skierował on na miejsce patrole SG z placówki w Korczowej, które odnalazły cudzoziemców już na terytorium RP. Jeden z nich posiadał turecki paszport, drugi turecki dowód osobisty.
Obej mężczyźni za popełnienie czynu zabronionego zostali zatrzymani i ukarani 500-złotowym mandatem. Po kwarantannie wrócą na terytorium Ukrainy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Fest... Toż to szok