Reklama

Dwóch nielegalnych imigrantów z Turcji zatrzymanych na granicy

Po odbyciu kwarantanny czeka ich readmisja na Ukrainę.

28-letni i 37-letni obywatele Turcji starali się przedostać do Niemiec. Próbę tę udaremnił operator kamery termowizyjnej, który zauważył cudzoziemców na chwilę przed tym, jak przekroczyli granicę z Ukrainy do Polski.

Skierował on na miejsce patrole SG z placówki w Korczowej,  które odnalazły cudzoziemców już na terytorium RP. Jeden z nich posiadał turecki paszport, drugi turecki dowód osobisty.

Obej mężczyźni za popełnienie czynu zabronionego zostali zatrzymani i ukarani 500-złotowym mandatem. Po kwarantannie wrócą na terytorium Ukrainy.

 
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    112 - niezalogowany 2020-07-18 16:01:05

    Fest... Toż to szok 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości