Reklama

Dwóch obywateli Turcji na „zielonej” granicy

13/01/2020 09:30

W okolicach przejścia granicznego w Korczowej zatrzymano dwóch obywateli Turcji (19 l. i 22 l.).

Obaj granicę z Ukrainy do Polski przekroczyli pieszo. Podobne zdarzenie zanotowano 31 grudnia w okolicach Medyki. Tam granicę nielegalnie przekroczyło pięciu obywateli Turcji. Dwóch z nich zatrzymano na granicy państwa, trzech pozostałych ustalono kilka godzin później na terenie województwa lubelskiego. Zatrzymano także Polaka, który organizował przerzut imigrantów.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama