Reklama

Dywagowali o przyszłości powiatu

Konwent Wójtów i Burmistrzów Powiatu Przeworskiego, który odbył się 23 lipca w Domu Ludowym w Chodakówce, był ważnym wydarzeniem, które umożliwiło lokalnym przedstawicielom samorządów rozmowę na temat dalszej, wspólnej pracy na rzecz rozwoju regionu.

Rozmowy toczyły się m.in. w sprawach rozwoju infrastruktury drogowej i sieci komunikacyjnej w powiecie, co ma prowadzić do jeszcze łatwiejszego dostępu do miejsc pracy, szkół i instytucji publicznych, wspierania przedsiębiorczości, by tworzyć korzystne warunki dla lokalnych firm i przyciągnąć nowe inwestycje oraz dotyczyły kwestii ochrony środowiska, nowych rozwiązań ekologicznych i proekologicznego stylu życia mieszkańców powiatu przeworskiego.

Dzięki tej wymianie pomysłów i doświadczeń powiat przeworski za sprawą współpracy pomiędzy gminami ma szanse na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój i poprawę jakości życia mieszkańców.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama