Zakończyły się już wszystkie prace związane z remontem ulic Pawłosiowskiej i Strzeleckiej i nowym rondem, prowadzącymi do węzła z autostradą A4. To nie tylko ułatwi ruch, ale także znacząco wpłynie na bezpieczeństwo pieszych i kierowców.
Ta bardzo potrzebna inwestycja była możliwa dzięki pozyskaniu przez władze powiatu jarosławskiego pieniędzy z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. Dofinansowanie wyniosło aż 85 procent[paywall]. Warto dodać, że projekt ów był jednym z ledwie sześciu wybranych w ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski w Rzeszowie konkursie w 2016 r.
Do gruntownej przebudowy przewidzianych było blisko 5 km drogi. Łączny koszt to ok. 6,5 mln zł. Prace rozpoczęły się w 2017 r. Partnerami powiatu jarosławskiego były miasto Jarosław i gmina Pawłosiów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dlaczego to rondo ma tak dziwnie wyprofilowaną nawierzchnię, od Pawłosiowa zagłębienie i wzgórze od ulicy Pawłosiowskiej? Nawet samochód z bardzo dobrym zawieszeniem dziwnie się zachowuje na tak wyprofilowanej jezdni. Co będzie jak będzie ślisko.
Dlaczego to rondo ma tak dziwnie wyprofilowaną nawierzchnię, od Pawłosiowa zagłębienie i wzgórze od ulicy Pawłosiowskiej? Nawet samochód z bardzo dobrym zawieszeniem dziwnie się zachowuje na tak wyprofilowanej jezdni. Co będzie jak będzie ślisko.