Reklama

Dzieci w hołdzie papieżowi [WIDEO, ZDJĘCIA]

25/10/2015 09:32

Po raz piąty odbył się koncert „Przemyskie dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II”. W sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu zaprezentowali się uczniowie dwóch przedszkoli, 11 szkół oraz zespół taneczny.

Na scenie wystąpiły dzieci z[paywall] Przedszkola nr 3 i Przedszkola Sióstr Felicjanek oraz Szkół Podstawowych nr 1, 4, 5, 6, 11, 14, 15 i 16, Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Izaaka Newtona, Państwowej Szkoły Muzycznej, Gimnazjum Absolwentów I LO oraz tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”.
W programie znalazły się aranżacje słowno-muzyczne związane tematycznie z osobą papieża Polaka, przygotowane przez uczniów przemyskich szkół i przedszkoli.
Koncerty zainicjowały w 2011 r. trzy nauczycielki, pracujące wówczas w trzech różnych szkołach: Dorota Jamroz z SP 11, Bogusława Szymańska z SP 6, Beata Perun z SP 16. Głównym organizatorem tegorocznego koncertu była Szkoła Podstawowa nr 11, a hasłem przewodnim słowa: „Swą ojczyznę kochać trzeba”.


fot.Paweł Bugira


fot.Paweł Bugira
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama