Po raz piąty odbył się koncert „Przemyskie dzieci w hołdzie Janowi Pawłowi II”. W sali widowiskowej Centrum Kulturalnego w Przemyślu zaprezentowali się uczniowie dwóch przedszkoli, 11 szkół oraz zespół taneczny.
Na scenie wystąpiły dzieci z[paywall] Przedszkola nr 3 i Przedszkola Sióstr Felicjanek oraz Szkół Podstawowych nr 1, 4, 5, 6, 11, 14, 15 i 16, Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Izaaka Newtona, Państwowej Szkoły Muzycznej, Gimnazjum Absolwentów I LO oraz tancerze z Zespołu Pieśni i Tańca „Przemyśl”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze