Dziś, 22 listopada, dzieci z przedszkola w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowaczym w Jarosławiu gościły w urzędzie.
Maluchy przejęły obowiązki starosty jarosławskiego, który okazał się wdzięcznym i cierpliwym przewodnikiem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Fotografie (bardzo ładne, nota bene) Starostwo Powiatowe w Jarosławiu ;)
Nie od dziś wiadomo, że oto dzieciaki opanowały Starostwo Powiatowe w Jarosławiu