Ponad 90 dzieci w wieku 6 – 11 lat spędzało ferie na zimowisku zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu.
Uczestnicy mieli dużo okazji do aktywnego spędzania czasu. Zorganizowano zajęcia na sali sportowej, były wyjścia w teren oraz nauka jazdy na łyżwach na przemyskim lodowisku pod opieką instruktora. Jak przystało na placówkę kulturalną, nie mogło zabraknąć zajęć artystycznych. Dzieci śpiewały, tańczyły i dużo malowały. Były chwile rozrywki w parku miejskim i odwiedziny w parku gigantycznych owadów w Wapowcach. Uczestnicy zimowiska mieli okazję przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej na przejściu w Medyce oraz strażaków w przemyskiej komendzie. Z kolei policjant wygłosił prelekcję na temat cyberprzemocy. Uczestniczyli również w warsztatach w Muzeum Ziemi Przemyskiej oraz wybrali się na basen w Jarosławiu.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
http://www.ermail.pl/dolacz/V3dWYGMG