Reklama

Dzieciaki spędziły aktywne ferie z MDK

19/02/2015 09:24

Ponad 90 dzieci w wieku 6 – 11 lat spędzało ferie na zimowisku zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu.

Uczestnicy mieli dużo okazji do aktywnego spędzania czasu. Zorganizowano zajęcia na sali sportowej, były wyjścia w teren oraz nauka jazdy na łyżwach na przemyskim lodowisku pod opieką instruktora. Jak przystało na placówkę kulturalną, nie mogło zabraknąć zajęć artystycznych. Dzieci śpiewały, tańczyły i dużo malowały. Były chwile rozrywki w parku miejskim i odwiedziny w parku gigantycznych owadów w Wapowcach. Uczestnicy zimowiska mieli okazję przyjrzeć się pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej na przejściu w Medyce oraz strażaków w przemyskiej komendzie. Z kolei policjant wygłosił prelekcję na temat cyberprzemocy. Uczestniczyli również w warsztatach w Muzeum Ziemi Przemyskiej oraz wybrali się na basen w Jarosławiu. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ggg - niezalogowany 2015-02-19 09:49:03

    http://www.ermail.pl/dolacz/V3dWYGMG

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama