Reklama

Dzięki tej inwestycji w Przemyślu więcej osób znajdzie pracę [ZDJĘCIA]

19/12/2017 18:00

13 bm. Robert Choma, prezydent Przemyśla, wizytował plac budowy nowej hali przemyskiej firmy Euroterm będącej dystrybutorem systemów instalacyjnych i grzewczych.

Po obiekcie oprowadzali prezydenta założyciel firmy Józef Martowicz oraz jego synowie Michał i Łukasz.

– Budowę hali rozpoczęliśmy 10 maja br. – powiedział Michał Martowicz, prezes zarządu spółki Euroterm. – Inwestycja ta została zaplanowana w głównej mierze w trosce o szeroko pojęty rozwój naszej firmy. Nieodłącznym i niezwykle ważnym elementem niniejszej inwestycji jest to, że pozwoli nam ona również na zwiększenie zatrudnienia. Już dziś w Eurotermie zatrudnionych jest ponad 150 osób. Po odbiorze i uruchomieniu hali dodatkowo zatrudnionych zostanie u nas, co najmniej 20 osób – podkreślił.

Reklama

Budowana hala magazynowa ma powierzchnię ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych – przy czym zapewnia 6,5 tys. miejsc paletowych oraz antresolę, na której znajdzie się 4 tys. półek dla tzw. towarów drobnych. Hala obsługiwana będzie przez wózki systemowe jeżdżące po liniach indukcyjnych zainstalowanych w posadzce. W obiekcie przewidziano również pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne. Odbiór inwestycji zaplanowano na marzec 2018 roku.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    przemyski obserwator - niezalogowany 2017-12-17 19:42:12

    Więcej , co to znaczy , czy setki a może kilka tysięcy? Według mojej subiektywnej  wiedzy 23 osoby i to niepewne znajdzie podobno tam zatrudnienie,  pracę. A  ten pan od Wolvo który od ponad 15 lat obiecywał duże inwestycje , ściągnięcie do Przemyśla kapitału w strefie  czy podstrefie nazwijmy ją ekonomiczną  na rok przed wyborami  wizytuje i wizytuje. Kilka miesięcy temu wizytował budowę nowej wiaty czy hali produkcyjnej  znanego "przedsiębiorcy " z Przemyśla  , teraz podobna wizytacja. Czyżby  to przyśpieszenie przed zbliżającymi się wyborami? Problem w tym że wybudowanie  2 hal  czy wiat nie załatwia sprawy bezrobocia i zatrzymania kolejnej fali ucieczek młodych z Przemyśla w poszukiwaniu pracy. Czyli kolejna  improwizacja  , udawanie że coś się robi , coś załatwia. A na razie w naszej mieścinie najlepiej udał się ten denerwujący hejnał i lody we Fiore.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Roki - niezalogowany 2017-12-19 18:44:58

    Moim skromnym zdaniem cała enwrgia psu w dupe z tą pseudo strefą. Jak pracy nie było tak nie ma jak ktoś przez tyle swoich rządów nic nie zrobił to nie zrobi. Grabie zawsze grabaly do siebie 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Degustator - niezalogowany 2017-12-19 18:45:34

    Mnie osobiście bardziej smakują lody w Szanterze:P

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości