13 bm. Robert Choma, prezydent Przemyśla, wizytował plac budowy nowej hali przemyskiej firmy Euroterm będącej dystrybutorem systemów instalacyjnych i grzewczych.
Po obiekcie oprowadzali prezydenta założyciel firmy Józef Martowicz oraz jego synowie Michał i Łukasz.
– Budowę hali rozpoczęliśmy 10 maja br. – powiedział Michał Martowicz, prezes zarządu spółki Euroterm. – Inwestycja ta została zaplanowana w głównej mierze w trosce o szeroko pojęty rozwój naszej firmy. Nieodłącznym i niezwykle ważnym elementem niniejszej inwestycji jest to, że pozwoli nam ona również na zwiększenie zatrudnienia. Już dziś w Eurotermie zatrudnionych jest ponad 150 osób. Po odbiorze i uruchomieniu hali dodatkowo zatrudnionych zostanie u nas, co najmniej 20 osób – podkreślił.
Budowana hala magazynowa ma powierzchnię ponad 6 tysięcy metrów kwadratowych – przy czym zapewnia 6,5 tys. miejsc paletowych oraz antresolę, na której znajdzie się 4 tys. półek dla tzw. towarów drobnych. Hala obsługiwana będzie przez wózki systemowe jeżdżące po liniach indukcyjnych zainstalowanych w posadzce. W obiekcie przewidziano również pomieszczenia biurowe i sale konferencyjne. Odbiór inwestycji zaplanowano na marzec 2018 roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Więcej , co to znaczy , czy setki a może kilka tysięcy? Według mojej subiektywnej wiedzy 23 osoby i to niepewne znajdzie podobno tam zatrudnienie, pracę. A ten pan od Wolvo który od ponad 15 lat obiecywał duże inwestycje , ściągnięcie do Przemyśla kapitału w strefie czy podstrefie nazwijmy ją ekonomiczną na rok przed wyborami wizytuje i wizytuje. Kilka miesięcy temu wizytował budowę nowej wiaty czy hali produkcyjnej znanego "przedsiębiorcy " z Przemyśla , teraz podobna wizytacja. Czyżby to przyśpieszenie przed zbliżającymi się wyborami? Problem w tym że wybudowanie 2 hal czy wiat nie załatwia sprawy bezrobocia i zatrzymania kolejnej fali ucieczek młodych z Przemyśla w poszukiwaniu pracy. Czyli kolejna improwizacja , udawanie że coś się robi , coś załatwia. A na razie w naszej mieścinie najlepiej udał się ten denerwujący hejnał i lody we Fiore.
Moim skromnym zdaniem cała enwrgia psu w dupe z tą pseudo strefą. Jak pracy nie było tak nie ma jak ktoś przez tyle swoich rządów nic nie zrobił to nie zrobi. Grabie zawsze grabaly do siebie
Mnie osobiście bardziej smakują lody w Szanterze:P
To samo jak za PO nic nie zrobili przez tyle lat i przed kolejnymi wyborami znowu obiecywali ale nie tym razem . tak samo z naszym prezydentem , może czas na zmianę ?
A cel tej tzw.wizytacji to jaki? Oj panie prezydencie, panie prezydencie .... !
Mam podobnie...u Szantera lepszy smak i ze szpatułki więcej:)
masz rację, pic na wodę fotomontaż ale ciemny lud to kupi
Gówno zrobił i gówno zrobi tylko propaganda ta sama, wizytacje jakie były to wszyscy znają a obiecanki cacanki. Tylko w polityce brak kompetencji nie generuje konsekwencji.Alleluja i do przodu aby tylko kasa się zgadzała.
Raczej niewolnictwo za najniższą śmieciówkę i to tylko dla ludzi do 35 max .
Dlaczego chwalą się Inwestycją prywatna a nie miejską
Należy rozumieć że jest to ta największa z obiecywanych przez Chomę od ponad 15 lat inwestycji zewnętrznych mających na celu dać młodym głównie ludziom prace , tym samym zatrzymać ich w Przemyślu. Co z tą ogromna inwestycją , no cóż podobno ma zatrudnić ok. 20 osób myślę że za najniższą krajową płacę i tyle , aż tyle. Wobec powyższego Chomie wysoka podwyżka jak najbardziej się należy choćby np. za gospodarską wizytację tego ogromnego terenu budowy . Gratulacje.
Więcej , co to znaczy , czy setki a może kilka tysięcy? Według mojej subiektywnej wiedzy 23 osoby i to niepewne znajdzie podobno tam zatrudnienie, pracę. A ten pan od Wolvo który od ponad 15 lat obiecywał duże inwestycje , ściągnięcie do Przemyśla kapitału w strefie czy podstrefie nazwijmy ją ekonomiczną na rok przed wyborami wizytuje i wizytuje. Kilka miesięcy temu wizytował budowę nowej wiaty czy hali produkcyjnej znanego "przedsiębiorcy " z Przemyśla , teraz podobna wizytacja. Czyżby to przyśpieszenie przed zbliżającymi się wyborami? Problem w tym że wybudowanie 2 hal czy wiat nie załatwia sprawy bezrobocia i zatrzymania kolejnej fali ucieczek młodych z Przemyśla w poszukiwaniu pracy. Czyli kolejna improwizacja , udawanie że coś się robi , coś załatwia. A na razie w naszej mieścinie najlepiej udał się ten denerwujący hejnał i lody we Fiore.
Moim skromnym zdaniem cała enwrgia psu w dupe z tą pseudo strefą. Jak pracy nie było tak nie ma jak ktoś przez tyle swoich rządów nic nie zrobił to nie zrobi. Grabie zawsze grabaly do siebie
Mnie osobiście bardziej smakują lody w Szanterze:P