W Komendzie Powiatowej Policji w Leżajsku panują bardzo miłe obyczaje! Już dziś, 6 marca, doceniono wszystkie Panie, które na co dzień służą i pracują w owej placówce. Życzenia złożył komendant jednostki – mł. insp. Zenon Wierzchowski, a każda z pań otrzymała tradycyjnego tulipana i drobny upominek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze