Przeworska pływalnia nie pamięta chyba takich tłumów. Zorganizowanie w sobotę, w trakcie największych upałów Dnia Otwartego, było strzałem w dziesiątkę. Wstęp wolny oraz liczne atrakcje przygotowane przez MOSiR przyciągnęły setki kąpielowiczów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak widać jakość , estetyka , wykończenie i warunki pływalni w Polsce zatrzymały się na latach 60 tych .
Lepsze takie warunki, niż żadne. W P-slu nie ma basenu i pewnie długo nie będzie, dopóki, dopóty ten beton nierobów będzie rządzić.
W Przemyślu mamy inne rzeczy, a w powodzenie basenu odkrytego u nas nie wierzę choć osobiście poszłabym... Cieszę że że w przeworsku zrobili, jest tam blisko jakiś hotel?
Do kina Przemyślanie jeżdżą do Rzeszowa, na lodowisko do Sanoka, na basen do Ustrzyk. Dobrze wiedzieć, że można też do Przeworska, będzie bliżej. Wyciąg narciarski przynosi same straty. Nasi włodarze odpowiednio dbają o rozwój turystyki w regionie. Nie pozwalają swoim mieszkańcom na nudę. Wszystko mamy w zasięgu swojego województwa. I tylko w Przemyślu jakby cisza bo oprócz "turystów" ukraińskich innych jakoś coraz mniej. A szkoda!
Uwierz, nie wiesz co się dzieje na tym basenie. W dodatku pobierają opłaty za wstęp : D
Jak widać jakość , estetyka , wykończenie i warunki pływalni w Polsce zatrzymały się na latach 60 tych .
Lepsze takie warunki, niż żadne. W P-slu nie ma basenu i pewnie długo nie będzie, dopóki, dopóty ten beton nierobów będzie rządzić.
W Przemyślu mamy inne rzeczy, a w powodzenie basenu odkrytego u nas nie wierzę choć osobiście poszłabym... Cieszę że że w przeworsku zrobili, jest tam blisko jakiś hotel?