Po raz kolejny w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa odbył się Dzień Otwarty. Na interesantów czekały porady oraz specjały pań z Kół Gospodyń Wiejskich w Krównikach i Drohobyczce.
Rolnicy i przedsiębiorcy działający w branży rolnej mogli uzyskać pomoc w złożeniu wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich i obszarowych, które można składać wyłącznie drogą elektroniczną. Z tego względu hasło[paywall] przewodnie brzmiało: „Dzień otwarty ARiMR z eWnioskiem Plus”. Wydarzenie odbyło się 5 kwietnia we wszystkich 21 powiatowych biurach tej instytucji na Podkarpaciu.
– Chcieliśmy pokazać ludziom spoza branży rolniczej czym się zajmuje nasza instytucja. Natomiast beneficjenci, szczególnie ci nowi, mogli uzyskać pomoc w wypełnianiu dokumentacji – mówi Mariusz Grzęda, kierownik biura powiatowego ARiMR w Przemyślu.
Oprócz pracowników Agencji, na rolników czekali także przedstawiciele instytucji wspierających rolnictwo: Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
Natomiast panie z Kół Gospodyń Wiejskich w Krównikach i Drohobyczce przygotowały wypieki i rękodzieła.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze