Reklama

Dziewięć par świętowało Złote Gody

W sali Przemyskiej Biblioteki Publicznej odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie nadawane są przez prezydenta RP. W spotkaniu zorganizowanym w przemyskiej bibliotece przy ulicy Grodzkiej wzięło udział dziewięć par małżeńskich z Przemyśla. Medale – w imieniu prezydenta RP – wręczył szacownym jubilatom zastępca prezydenta miasta Grzegorz Hayder, a życzeniami w imieniu radnych oraz Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia RM złożyła małżonkom Łucja Podbilska[paywall].
Złote Gody, czyli wspólnie przeżycie aż 50 lat, świętowali: Teresa  i Józef Miśkowie, Maria i Władysław Stadnikowie, Maria i Edward Mazurkowie, Maria i Eugeniusz Milanikowie, Maria i Adam Fiołkowie, Krystyna i Stanisław Sołukowie, Teresa i Jan Krukowie, Stanisława i Jerzy Dubielowie oraz Emilia i Tadeusz Lelkowie (para, która w br. obchodzi już 61 lat wspólnego życia).


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ktosia ! - niezalogowany 2016-04-29 21:20:48

    Od tego prezydenta ja bym medalu nie przyjęła !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ola - niezalogowany 2016-04-30 14:54:46

    Starość nie radość.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    asas - niezalogowany 2016-04-30 20:20:15

    a dlaczego?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama