Dziś 14 dywizjon artylerii samobieżnej im. gen. bryg. Wacława Wieczorkiewicza w Jarosławiu obchodził swoje święto. Uroczystość odbędzie się na Starym Mieście w Jarosławiu, dlatego w godz. 6.00-15.00 rynek zostanie wyłączony z ruchu samochodowego.
Jutro od godz. 6.00 do 15.00 jarosławski Rynek zostanie wyłączony z ruchu samochodowego. Dojazd do hali targowej pozostanie tylko dla zaopatrzenia. Tymczasowe utrudnienia wystąpią także na trasie przemarszu wojska z jednostki do kolegiaty, czyli ulicami 3 Maja, Przemyska, Jana III Sobieskiego, Rynek, Ostragskich, Jezuicka, pl. ks. P. Skargi). Po mszy św. na czas przejścia w kierunku Rynku również chwilowo zostanie wstrzymany ruch na ul. Spytka.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czy tych lewusów którzy chodzić w szyku nie potrafią chodzić nie można było zawieźć na ten Rynek tylko blokować całe miasto na starej 4-ce ?
Czy tych lewusów którzy chodzić w szyku nie potrafią chodzić nie można było zawieźć na ten Rynek tylko blokować całe miasto na starej 4-ce ?