Reklama

Dzisiaj otwarcie lodowiska. Wstęp wolny!

Dwa dni trwały prace przy zamrożeniu płyty lodowiska przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. Zakończyły się sukcesem i już dzisiaj (3 grudnia br.) o godzinie 15 odbędzie się oficjalne otwarcie. Zapraszamy!

Dzisiaj dla wszystkich chętnych wstęp jest darmowy! Od jutra (4 grudnia br.) wejście na lodowisko odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem i cennikiem, który można znaleźć na stronie internetowej www.posir.pl/posir/lodowisko.
Szefostwo POSiR-u przygotowało w tym roku dla amatorów ślizgów na lodzie niespodzianki. Nie zdradzimy jakie, będzie je można zobaczyć na własne oczy. Powiemy jedynie, że w tym sezonie zimowym przemyskie lodowisko będzie bardziej kolorowe, przypominające… dyskotekę. Warto także odwiedzić specjalny fanpage na Facebooku: www.facebook.com/LodowiskoPrzemysl.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    a - niezalogowany 2016-12-03 15:05:03

    zakończyły się sukcesem dobre

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama