Dwa dni trwały prace przy zamrożeniu płyty lodowiska przy ulicy Sanockiej w Przemyślu. Zakończyły się sukcesem i już dzisiaj (3 grudnia br.) o godzinie 15 odbędzie się oficjalne otwarcie. Zapraszamy!
Dzisiaj dla wszystkich chętnych wstęp jest darmowy! Od jutra (4 grudnia br.) wejście na lodowisko odbywać się będzie zgodnie z harmonogramem i cennikiem, który można znaleźć na stronie internetowej www.posir.pl/posir/lodowisko.
Szefostwo POSiR-u przygotowało w tym roku dla amatorów ślizgów na lodzie niespodzianki. Nie zdradzimy jakie, będzie je można zobaczyć na własne oczy. Powiemy jedynie, że w tym sezonie zimowym przemyskie lodowisko będzie bardziej kolorowe, przypominające… dyskotekę. Warto także odwiedzić specjalny fanpage na Facebooku: www.facebook.com/LodowiskoPrzemysl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
zakończyły się sukcesem dobre